STODOLA

je zrekonstruovaná tak, aby si zachovala svůj jedinečný ráz. Kamenné oprýskané zdivo zůstalo přiznáno a tento omšelý vzhled dorovnává teplé masivní dřevo a dekorace navozující atmosféru odpočinku v přírodě. Rekonstrukce měla za cíl zachovat maximum z atmosféry stodoly při splnění nároků moderního člověka na pohodlnou dovolenou. Tak, snad se podařilo... :-). 

Dnes vám na 140 m2 nabízí tak trochu netradiční ubytování.

 

info@dovolena-ve-stodole.cz, tel.: +420 606 504 722

Děkujeme za včasné rezervace a již nyní se na Vás velmi velmi těšíme :-).

 proč k nám?

Stodola je báječným výchozím bodem také pro cykloturistiku a nejrůznější výlety po zajímavostech a památkách. Za zmínku stojí např. historické centrum Olomouce, bazilika na Svatém Kopečku, zoo Sv. Kopeček, hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, bobová dráha, golf resort a mnoho jiného.

Zajišťujeme také relaxační masáže vonnými oleji přímo v soukromí apartmánu nebo terasy - dle počasí a Vašeho přání.

V létě tu najdete řadu přírodních koupališť, v zimě potom nedaleké lyžařské areály.V blízkosti je také kvalitní jízdárna, kde lze zajistit výuku a projížďky na koních. Relaxovat můžete v nedalekém spa.    

A pokud jste zamilovaní...nááádhera! Připravíme Vám vymazlený pobyt jenpro dva... Lásku je třeba podporovat! A pokud máte rádi překvapení, jste tu dobře. :-)  

 Příroda má co nabídnout...


 


Jsme 100 let stará kamenná stodola, radiátory tu sice máme, z kachlových  kamen  krásně sálá teplo...

Ale přibalte tlusté ponožky, mohly by se Vám tu dole v síni třeba večer hodit...:-)


 


Ceník ubytování 2020

ceny platí vyjma VÁNOC a SILVESTRA


Cena za Stodolu pro 3 nebo 4 os. a noc:

2 noci: 4 300,-Kč/Stodola/noc

3+ nocí: 4 000,-Kč/Stodola/noc

6+ nocí: 3 700,-Kč/Stodola/noc

Osoba navíc: 500,-Kč/noc

MAXIMÁLNÍ KAPACITA STODOLY JE 6 OSOBCena za Stodolu pro dva nejen zamilované :)

2 noci: 3 800,-Kč/Stodola/noc

3+ nocí: 3 500,-Kč/Stodola/noc

6+ nocí: 3 200,-Kč/Stodola/noc

*

MAXIMÁLNÍ KAPACITA JSOU 2 OSOBY


UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ nejdříve  OD 14:30  a LOUČIT SE MUSÍME DO 10:00.

Pokud to jen trochu půjde, lze dobu upravit, ale nelze na to spoléhat..Čas potřebujeme, abychom mohli Stodolu pro Vás i další hosty řádně a s láskou připravit :). Děkujeme,.Nevíte si rady? Zavolejte nebo napište. Připravíme nabídku na míru.

JSME TU PRO VÁS 

STODOLA patří k budově lichtenštejnské hájenky postavené 1910. Obě budovy však stojí samostatně a od zahrady a nádvoří patřící k hájence je oddělena původní kamennou zdí a dřevěným neprůhledným plotem. Příjezdová cesta. terasa a lesní zahrádka včetně lesní branky jsou určeny výhradně hostům. Dbáme na Vaše soukromí.

V CENĚ JE ZAHRNUTO: spotřeba el. energie, plynu, vody, dřevo do kamen, ložní prádlo, ručníky, základní mycí prostředky do kuchyně, závěrečný úklid, parkování přímo u Stodoly.Všechny místnosti jsou nekuřácké.

Připojeni k Wi-Fi je k dispozici.

  stodola záměrně nemá   televizor... chtěli bychom, aby  si naši hosté  povšimli, že nejlepší programy vysílá   příroda... věříme, že tuto změnu rádi  uvítáte...

V PŘÍZEMÍ najdete obytnou místnost s výhledem do lesa volně propojeným jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní (myčka, lednice s mrazící přihrádkou, mikrovlnka, varná deska, rychlovarná konvice, překapávač kávy, základní nádobí, funkční kachlový sporák). Vchod na terasu je z obývací části a to mohutnými prosklenými vraty. Terasa s posezením a vlastním vstupem do lesa Vám jistě umožní volněji dýchat... Venkovní prostor který slouží výhradně hostům má cca 200 m2.

V PATŘE potom 2 prostorné ložnice a maličký roztomilý pokojíček (nejen) pro nejmenší hosty :-).  První dva pokoje jsou průchozí.

Snažíme se aktuálně přidávat nové snímky na FACEBOOK

Další služby: INTERIÉROVÝ DESIGN, LUXUSNÍ KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ z imitací květin - hedvábí , IMAGE KONZULTACE

www.danielajanssendesign.eu